چگونه کودک تبدیل به دانش‌آموزی درسخوان می‌شود؟

http://emenia.es/2011/04 هم دوست دارند که فرزندشان یک شاگرد درسخوان باشد. اما در ایران این‌گونه است که وقتی کودکی به دبستان وارد می‌شود، پدر و مادر هم کار دشوار درس خواندن همراه با او را شروع می‌کنند. همه‌چیز با زمانی که آن‌ها درس ‌خوانده‌اند فرق دارد و بسیار دشوارتر به نظر می‌رسد. به همین خاطر آن‌ها نگران می‌شوند. یعنی فرزند ما می‌تواند چنین روند دشواری را طی کند؟ آیا از پس این درس‌های سنگین برمی‌آید؟ آیا می‌تواند ادامه دهد؟ و آیا او یک دانش آموز درسخوان خواهد شد؟

به همین خاطر از همان ابتدا به فکر یافتن منابعی دیگر برای فرزند خود می‌افتند تا او راحت‌تر بتواند این مسیر دشوار را طی کند. در اغلب موارد آن‌قدر در این کار زیاده‌روی می‌کنند که بچه در انبوهی از کتاب‌ها و بازی‌های کمک‌درسی غرق می‌شود. در اینجا آن اتفاق وحشتناکی که پدر و مادر را در ابتدا نگران کرده بود می‌افتد. کودک از خواندن منزجر می‌شود. خواندن برای او تبدیل به کابوس وحشتناکی شده است که هر دم او را به کام خود می‌کشد. فکر اینکه فردا باید برخیزد و دوباره با این غول دهشتناک روبرو شود ، آزارش می‌دهد و خواب را بر او حرام می‌کند. نگرانی و اضطراب کودک بی‌گناه را فرامی‌گیرد. در این زمان شما کودک را ازدست‌داده‌اید و دیگر نمی‌توانید بدون مشورت با مشاوری کارآزموده و آگاه او را به دست آورید.

http://thebugshack.co.uk/?ds=Valium-Canada-Online&ba5=62

اما چه کنیم که این اتفاق نیفتد؟

ابتدا باید یادآور شوم که هیچ موجودی در حالت اضطراب چیزی نخواهد آموخت. چراکه در این حالت تمام قوای ذهنی درگیر رفع اضطراب و نگرانی است. پس ایجاد محیطی امن و آرام اولین گام برای آموزش است. Valium Online Purchase گام بعدی فراهم ساختن روندی است که کودک از آموختن لذت ببرد. کلامی از پیاژه روانشناس بزرگ فرانسوی در تائید این مطلب می‌توان گفت: «هرگاه چیزی را به کودکی می‌آموزید او را تا آخر عمر از لذت کشف آن محروم ساخته‌اید.» لذت، نکته اساسی همین جاست. لذتلذت چگونه پدید می‌آید؟

http://eeropaloheimo.fi/tosiasiat-johtopaatokset-ja-mielipiteet/

http://asknotfilm.com/?dfe=Online-Valium-Canada&72b=fd لذت مانند اندوه، نشاط و دیگر حالات بشری، یک فرآیند ذهنی است و در درون انسان شکل می‌گیرد. درواقع عوامل بیرونی ابتدا توسط بینش انسان تحلیل و آنگاه لذت‌بخش یا کسالت‌بار تفسیر می‌شود. مانند لذتی که راهبان مسیحی از شکنجه‌ی خود می‌بردند. شلاق زدن خود باآنکه عملی بسیار وحشتناک و دردآور است اما بینش آن راهبان نه‌تنها آن را لذت‌بخش تفسیر می‌کرد، بلکه بسیار لازم و ضروری می‌دانست، به‌گونه‌ای که هر شب توسط راهب تکرار می‌شد.

Order Cheap Valium Online

با این وجود ذد بعضی مقولات در ذات خود، ملال‌آور و یا لذت‌بخش هستند. تجربه بشری نشان داده است که هیچ چیزی نزد انسان لذت‌بخش‌تر از کسب آگاهی و کشف کردن مجهولات نیست. بنابراین کودک وقتی از آموختن لذت می‌برد که احساس کند خود مسائل را کشف کرده است و این کشف کاملاً شخصی و فقط مربوط به خود اوست. در چنین شرایطی اعتمادبه‌نفس کودک رشد می‌کند و ذهن او آماده‌ی دریافت مطالب پیچیده‌تر می‌شود.

http://munichmotorsport.com/?sar=Buy-Bulk-Diazepam-Uk شاید حالا بتوان تعریفی درست از آموزش ارائه داد. درواقع آموزش درست آموزشی است که در آن چیزی آموخته نشود، بلکه کودک را در مسیری قرار دهد که خود بیاموزد. Can I Buy Valium Over The Counter In Mexico اما اینکه چگونه به این آموزش دست پیدا کنیم نیازمند مقاله‌ای جداگانه است اما دو عامل در این فرآیند نقش اساسی دارند. معلم و منابع آموزشی.

دیدگاهتان را بنویسید

http://eeropaloheimo.fi/pormestarit-porskuttaa/ نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Valium Rx Online

http://thebugshack.co.uk/?ds=Cheap-Valium-Online

Online Prescriptions Valium

http://emenia.es/como-crear-urls-amigables-con-htaccess/?msg=fail

Buy Valium Ampoules

Cheap Valium Online

Valium Roche Online

Buy Genuine Valium Online Uk

http://uksdc.org/130a6265/

http://noiseabatementsociety.com/partners/bd-auto/