قصه های بی بی رعنا، بسته کلاس اول
بسته ی کلاس  اول

شامل دو کتاب «همگام با کلاس اولی ها» و «40 قصه ی بی بی رعنا»
این بسته ی آموزشی مشکل روانخوانی و املای کودک شما را در همان کلاس اولی به کلی بر طرف می کند. چنین کودکی به خاطر اعتماد به نفس بالایی که به دست آورده از هیچ درسی گریزان نخواهد شد و امید است که دانش آموزی درس خوان و باهوش پرورده شود.

کتاب «همگام» در طول سال تحصیلی توسط خود کودک خوانده می شود و کتاب «40 قصه» به عنوان هدیه جشن الفبا در طول تابستان همراه کودک خواهد بود و هر آنچه را که خوانده است با او دوره خواهد کرد.

 

130,000تومان 120,000تومان

زیر مجموعه

توضیحات

دانش آموز درس خوان کیست؟

چرا از بین دانش آموزانی که در شرایط مساوی تحصیل کرده اند بعضی درس خوان تر از دیگران می شوند؟
علت را تنها در جسارت این  دانش آموزان در برخورد با متون مکتوب باید جستجو کرد. به عبارت ساده تر این دانش آموزان آنانی هستند که از خواندن نمی هراسند و توانایی خواندن در ایشان بسیار بالاست؛ در نتیجه دایره ی واژگانی آنها گسترده تر از دیگر دانش آموزان شده و به همین خاطر درک مطلب بالاتری از متون درسی دارند. چنین دانش آموزانی به درس خوان معروف می شوند و به همین علت روزبه روز اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند و عاقبت هم در جامعه افراد موفق تری خواهند بود.

درسخوان یا باهوش؟

نوع دیگری از دانش آموزان درس خوان هم وجود دارند که فقط و فقط به حفظ کردن متون درسی مشغولند و بعد از اندک زمانی آنچه حفظ کرده اند را از خاطر خواهند برد. چنین دانش آموزی را نمی توان درس خوان نامید. حتی در بین دوستان هم به او می گویند «خرخوان» و نه «درس خوان». توجه داشته باشید که حفظ کردن متون و مطالب شاید برای ایفای نمایش در بین دوستان و آشنایان به کار آیدف اما برای کودک اعتماد به نفس کاذب ایجاد می کند. چنین کودکی در اولین تعامل جدی با محیط اطراف خود، دچار سرخوردگی شده و اعتماد به نفس خود را از دست می دهد.

مهارت خواندن

مهم ترین مهارتی که کودک باید در کلاس اول کسب کند همانا مهارت خواندن است. چرا که این امر باعث بالا رفتن اعتماد به نفس در کودک می شود و به او جسارت برخورد با متون مکتوب را می دهد. اگر کودک در کلاس اول ابتدایی مهارت خواندن فرا نگیرد و در پایان سال هنوز در خواندن مشکل داشته باشد دیگر نمی توان امیدوار بود که در آینده دانش آموز درس خوانی شود. زیرا پیش نیاز درس خوان شدن همانا خواندن است. کسی که در خواندن مشکل داشته باشد در مواجه با متون مکتوب هراسناک شده و اعتماد به نفس خود را از دست می دهد. خود باقی ماجرا را حدس خواهید زد.

اطلاعات بیشتر

وزن 430 g

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بسته ی کلاس  اول”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *